Hakan Boya Epoksi Ve Poliüretan Sistemleri 0 532 691 66 85

Hakan Boya Epoksi Ve Poliüretan Sistemleri

Modern endüstride makinanın , poliüretanın  ve kimyanın  merkezde görüldüğü günümüzde, yaptığımız tüm işlerin hızlı ,kaliteli ve tedariği kolay olabilmesi için elimizden gelen bütün gayreti göstermekteyiz.İhtiyaca yönelik olarak geçmiş yıllar tecrübemize dayanarak  Konya’da kurulan Hakan Boya, yetişmiş işgücü ve ileri teknolojiden yararlanan ‘kalite’ odaklı çalışma sistemiyle yıllardır sektörün önemli markalarından biri haline gelmiştir.
 

Hakan Boya olarak amacımız; müşterilerimize ürün satmanın ötesinde, onların sorunlarını çözen, çözüm ortağı olmayı kendimize görev edindik. Bu doğrultuda, müşterilerimizin isteğiyle ürünlerimizi devamlı geliştirerek ülkemize katma değer sağlamayı borç biliyoruz.Başarılarla dolu geçmişimiz ve her zaman daha yükseğe taşıdığımız hedeflerimizle sektörde uzun yıllar bulunmanın haklı gururunu yaşamaktayız.


Dünden bu güne çözümleriyle hayatı zenginleştirmek ve kolaylaştırmak için çalışan firmamız, tekstilden, ilaç ve gıdaya, makineden,poliüretana otomotivden,tarım ve hayvancılığa dek değişik branş ve sektöre hizmet vermenin heyecanını duymaktayız. Hayatın tüm alanlarına dokunmanın verdiği tarifsiz mutluluk, bugün olduğu gibi yarın da Hakan Boya kalitesinin garantisi olacaktır.

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol