Hakan Boya Epoksi Ve Poliüretan Sistemleri 0 532 691 66 85

Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi, likit olarak uygulanan ve kuruduktan sonra suya, asitlere ve alkaliye dirençli bir madde haline gelen zaman içerisinde bu direncini yitirmeyen, kolay temizlenen, mekani mukavemeti yüksek bir kimyasaldır. Tekne yapımı ve rüzgar tribünü yapımı dahil bir çok alanda kullanılan yapıştırıcı en çok tercih edilen kaplama ürünlerindendir.

Epoksi nedir ve nerelerde kullanılır sorusunu cevabı oldukça geniştir. Fabrikalarda, montaj atölyelerinde, depo ve antrepolarda , uçak hangarlarında , alışveriş merkezlerinde, gıda ve et üretim tesislerinde, kimya sanayi ve ilaç üretim tesislerinde, hijyen gerektiren ünitelerde ve ayrıca her türlü binanın duvar ve tavanlarının kaplanmasında, kaymaz zemin uygulamalarında ve portakal desenli tekstüre dekoratif zemin kaplamalarında kullanılır.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte her geçen gün inşaat sektöründe bir çok yenilik görülmektedir. Epoksi zemin kaplama sektörü de bu gelişmelerden nasibini almıştır. Her ihtiyaca uygun çözümler ile karşımıza çıkan epoksi zemin kaplama çeşitleri özellikle dayanıklı ve uzun süreli kullanımları ile farklı bir konumdadır.

Şeffaf Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi zemin kaplama çeşitleri arasında estetik ve dayanıklı olması ile en çok tercih edilen çeşittir. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir.

 

 

Portakal Kabuğu Desenli Epoksi Zemin Kaplama

Fabrika ve depolarda aşınmaya karşı dayanıklı olması ile oldukça fazla kullanılan çeşittir. Kolay temizlenebilir olması, tozuma yapmaması ve solventsiz olması ile yangın tehlikesi oluşturmaması başlıca özellikleridir.

Üç Boyutlu Epoksi Kaplama

Geniş renk yelpazesi ve özelleştirebileceğiniz görünümü ile firmanızın logosunu ve sembollerini zemine uygulayabileceğiniz bir epoksi kaplamadır. Diğer uygulamalara göre maliyeti biraz daha yüksektir. Ancak harika bir dekorasyon ve dizayn oluşturmak için vazgeçilmezdir.

Solventsiz Epoksi Kaplama

Epoksi zemin kaplama çeşitleri arasında otoparklarda en çok tercih edilen çeşittir. Metal ve beton yüzeylerde yürüyüş ve araç trafiği için formüle edilmiş yüksek aşınma direncine sahiptir.

İhtiyacınıza uygun epoksi zemin kaplama çeşidini belirlemek için alanda detaylı keşifler yapılmalıdır. Bu keşif sırasında alandaki araç ve insan trafiği ve dış etkenler araştırılmalıdır. Bu sonuçlara göre hem malzemelerin miktarı hem de maliyetler kolayca hesaplanabilmektedir.

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol